ЗУСТРІЧ НОВОГО 2017 РОКУ В КАННАХ НА ПІВДЕННОМУ УЗБЕРЕЖЖІ ФРАНЦІЇ

УГОРЩИНА – ІТАЛІЯ – ФРАНЦІЯ

 

Єгер – Будапешт – Верона – Ментон – Канни — Ніцца (Монако) – Марсель – Піза – Флоренція – Падуя – Венеція — Мішкольц

France summer trip 

День 1. 26.12. (понеділок) Київ — Єгер. Можливість приєднатися до групи у Житомирі, Рівному, Львові, Ужгороді. Переїзд на північ Угорщини, до Єгерського виноробного регіону – на батьківщину вогняних червоних і ніжних білих вин. П’ємо вино, їмо гуляш, гуляемо містом. Переїзд до Будапешту. Ніч у готелі.

День 2. 27.12. (вівторок) Будапешт.

Сніданок. Виселення в готеля. Вільний час у Будапешті.

Нічний переїзд в Італію.

День 3. 28.12. (середа) Прибуття до Верони

Піша екскурсія-прогулянка «Верона – столиця закоханих». Суворі міські стіни належно охороняють легенду про Ромео і Джульєтту, яка перетворила Верону на один з найромантичніших міст світу… Тут неймовірної краси будинки, палаци і храми, прекрасні скульптури, фантастичні фрески роботи великих майстрів… Але туристи різного віку перш за все поспішають наідатися до маленького дворика… Саме тут знаходиться балкон Джульєтти, з якого юна мила дівчина колись клялася у вічному коханні своєму Ромео… Вільний час у місті.

Переїзд до готелю в районі міста Верона. Ніч у готелі.

День 4. 29.12. (четвер). Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Франції.

12:00 Екскурсія по місту Ментон.  Ментон – це єдине місто у Європі, де лимонні дерева квітнуть і дають плоди постійно протягом року. Ментон – це царство садів, Ментон – це виставка усіх архітектурних стилів.

15:00 Прибуття до Канн. Поселення в готель. Вільний час.

День 5. 30.12. (п’ятниця) Сніданок. Поїздка до Ніцци і Монако. Ніцца томно вигнулася вздовж бухти Янголів. Це місто манить до себе художників і поетів, туристів і знаменитостей, персон королівської крові та інтелігентів з різних куточків світу. На нас чекає Англійська набережна, відовий готель «Негреско», лазурово-блакитне небо над червоними черепичними дахами Старого міста, запахи і смаки ринків – це все Ніцца,  столиця Лазурового Узбережжя. Відвідавши Ніццу ми ніколи не забудемо лазурове море, живі вулиці і дух романтики, який постійно у повітрі цього чудово міста.

Нас запрошує Князівство Монако (проїзд з Ніцци 1 євро). Монако виглядає як декорація до фільму про багате чуже життя… Розкіш тут балансує з помірністю, дами старшого віку в діамантах їздять рейсовими автобусами, а поблизу магазинів Zara паркуються дорогі Ferrari. И всі усім задоволені. В Монако сильні світу цього крутять романи, програють неймовірні суми в казино і насолоджуються життям.

День 6. 31.12. (субота) Сніданок. Вільний день у Каннах.

За бажанням поїздка до міста Марсель – столиці Прованса. Одне з найстаріших міст Франції, побачивши його, Ви забуваете навіть про Париж! Розміщенний на Середземному морі, це один з найбільших торгових портів Франції. Ми піднімемося на верхівку пагорба, на якому з 1214 року височіє каплиця Notre Dame de la Garde. У вільний час виз можете пообідати у порту. В ресторанчиках на вас очікує незабутній рибний суп «буйабес» (bouillabaisse). Нап’ятаєте фільм Люка Бессонна «Таксі»? Марсель – центр тих подій! Звісно, наша зустріч буде на меншій швидкості, але з неменшим захватом! Марсель дивовижне і прогресивне місто, яке ховає наймовірну вишуканість і красу. Тут усі і все любить виділятися. А далі, Замок Іф, у якому довгі роки просидів невинно засуджений Едмон Дантес, який згодом став Графом Монте-Кристо після того як помстився своїм ворогам. Сам замок находиться на острові Іф.

Святкування Нового Року. Традиційно: вино, ігристе, солодощі, салют, весела компанія і музика.

День 7. 01.01. (воскресенье) Завтрак. Свободный день в Каннах.

День 8. 02.01. (понеділок) Сніданок. Раннє виселення з готелю. Переїзд до Пізу (Канни – Піза 385 км). Місто Піза у переважної більшості асоціюється з баштою, що падає. І це не справедливо: там є що подивитися і крім відомої башти.

Вільний час у Пізі. Ніи у готелі в районі Флоренції-Пізи.

День 9. 03.01. (вівторок) Сніданок. Висеелення з готеля. Переїзд до Флоренції. Столиця Тоскани і колишня столиця Італійської Республіки Флоренція  — давнє місто, засноване в 59 р. до н. е. Особисто Юлієм Цезарем. Свого розквіту Флоренція досягла в 14-16 століттях., коли сталафінансовим і культурним центром Європи.

Вільний час.

Переїзд в готель (район Болоньї – Падуї). Нічліг.

День 10. 04.01. (середа) Падуя і Венеція

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Падуї (Padua) — місто Святого Антонія, другого за давністю університету країни, а також найчарівнішого центру в стилі піздньої готики в Північній Італії.

Самостійне відвідування Венеції.

Нічний переїзд на території Угорщини (Мішкольц).

День 11. 05.01. (четвер). Прибуття в Мишкольц – місто, яке славиться своїми лікувальними курортами Мішкольц-Тапольце з температурою води +28..+35°C. Вода тут з кальцієм, магінієм, вуглеводородом, бромом, йодом, метакремнієвою кислотою і родоном.

Перетин кордону. Повернення до Києва 06.01. (п’ятницz, орієнтовно друга половина дня).

 

Виїзд з Києва і повернення до Києва комфортабельним автобусом.

Вартість новорічної поїздки  – 400 євро + 300 грн.

(Віза оплачується  окремо 35 євро (консульський збір) + 25 євро послуги візового центра).

 

У вартості:

— 8 ночей у готелях за маршрутом зі сніданками;

— проїзд за маршрутом поїздки з Києва і повернення до Києва;

— підготовка документів для візової подачі;

— медичне страхування;

— супровід керівника групи за маршрутом поїздки.

У вартість не входить:

— віза (консульський збір 35 євро + послуги візового центра 25 євро);

— кишенькові витрати за маршрутом;

— екскурсії і вхідні білети до музеїв;

— дегустація вина в Єгері – 12 євро;

— новорічна вечеря – 15 євро.

Завжди рада допомогти зробити Твій відпочинок незабутнім 🙂

Звертайся якщо Тобі потрібні:

  • візові консультації та допомога в отриманні мульти шенгену;
  • швидке оформлення закордонного паспорта;
  • купівля авіа, автобусних квитків та пошук готелю/апартаментів;
  • допомога і організація індивідуальних та групових турів Європою та Україною;
  • підбір і бронювання типового пакетного відпочинку;

093 231 25 31 Анна

nikolaievaa@gmail.com