Travel with Anna 19

Подорожі розфарбовують наше буденне життя різними кольорами веселки, роблячи його яскравим і незабутнім. Лише мандри допомагають нам пізнати себе, набути нових навиків і стати кращими.  Мене звати Анна і у березні 2014 я почала вести свій блог, так як накопичений досвід мандрівок і планування індивідуальних подорожей на той час був великим, а бажання всім цим добром поділитися було ще більшим.

Travel with Anna 17

Моя любов до мандрів зародилася у дитинстві, коли я маленькою дівчинкою разом з батьками пізнавала цей прекрасий світ, подорожуючи у червоній старій «копєйці» Західною Україною і сусідніми Білоруссю та Польщею. Човникування добре знайоме поколінню, що зростало у веселих 90-х, які пройшли під гаслом: «хочеш жити — вмій вертітись».

travelwithanna 04

Travel with Anna 14За першої нагоди з батьками ми сідали у авто і їхали відкривати для себе щось нове та цікаве. Напередодні мого 16річчя і першого помітного здорожчення бензину ми зробили великий виїзд Кримом від Арабатської стрілки до Євпаторії, а наступного місяця після відкрили для себе Галичину і Карпати.

 

 

Travel with Anna 12

travelwithanna 06

Travel with Anna 13У студентські роки тепм мандрів пришвидшився і ми з друзями не втрачали жодної нагоди для подорожей, вкладаючи перші власні кошти у мандрівки. Далі були євротури з нічними переїздами і широко відкритими від побаченого очима.

travelwithanna 07

Повернувшись з першої великої мандрівки Європою я з неабияким нахтненням взялася за вивчення польської та удосконалення своєї англійської мови. Я пізнала інший світ, розширила свої межі і на тому зупинятися не збиралася. Далі були перший політ на літаку, перші самостійні планування, рік життя у Польщі під час стажування у Ягеллонському університеті, організація і супровід євротурів для груп, захист дисертації, відкриття власної справи і відчуття того, що я на правильному шляху.

Travel with Anna 16

travelwithanna 09Сьогодні моє хоббі стало моєю справою життя і я продовжую допомагати іншим побачити цей світ яскравим, розповідаючи про цікаве світу цього і надихаючи на пізнання себе через мандри.

 

 

 

Travel with Anna 18

Якщо ти шукаєш натхнення і позитив, то адреса вірна 🙂

Співпраця nikolaievaa@gmail.com